Team

Directie en beleidsondersteuning

 

Onderwijzend personeel en kinderverzorgsters

  • Katy Dehoorne - zorgjuf Kleuterschool

    Katy Dehoorne

    zorgjuf Kleuterschool
  • Sofie Lowagie - peuterklas

    Sofie Lowagie

    peuterklas sofielowagie@hotmail.com
  • Nancy Durnez - Eerste kleuterklas a

    Nancy Durnez

    Eerste kleuterklas a nancy.durnez@telenet.be
  • Lies Blomme - Eerste kleuterklas b

    Lies Blomme

    Eerste kleuterklas b
  • Kathy Bogaert - 2de kleuterklas A

    Kathy Bogaert

    2de kleuterklas A
  • Elsy De Hamers - 2de kleuterklas B

    Elsy De Hamers

    2de kleuterklas B
  • Sabrina Casier - 3de kleuterklas

    Sabrina Casier

    3de kleuterklas
  • Christophe Roosens - LO - leerkracht kleuter+lagere afdeling

    Christophe Roosens

    LO - leerkracht kleuter+lagere afdeling
  • Celine Six - 1ste leerjaar A

    Celine Six

    1ste leerjaar A
  • Sabine Weise - 1ste leerjaar B

    Sabine Weise

    1ste leerjaar B
  • Kimberley Cuvelier - 2de leerjaar

    Kimberley Cuvelier

    2de leerjaar
  • Chris Dedeurwaerder - 3de leerjaar

    Chris Dedeurwaerder

    3de leerjaar
  • Tamara Delanghe - derde leerjaar

    Tamara Delanghe

    derde leerjaar
  • Karla Grauwet - graadsklas 3-4

    Karla Grauwet

    graadsklas 3-4
  • Stefanie Werbrouck - graadsklas 3-4 en vierde leerjaar

    Stefanie Werbrouck

    graadsklas 3-4 en vierde leerjaar
  • Eline Vercooren - 4de leerjaar

    Eline Vercooren

    4de leerjaar
  • Heidi Hongenae - 5de leerjaar

    Heidi Hongenae

    5de leerjaar
  • Lise Steelandt - 5de leerjaar B

    Lise Steelandt

    5de leerjaar B
  • Heidi Denolf - 6de leerjaar

    Heidi Denolf

    6de leerjaar
  • Maja Vermeulen - 6de leerjaar en ondersteuning in 2de en 4de leerjaar

    Maja Vermeulen

    6de leerjaar en ondersteuning in 2de en 4de leerjaar
  • Patricia Doise - Ondersteuning in 2de, 3de en 4de leerjaar

    Patricia Doise

    Ondersteuning in 2de, 3de en 4de leerjaar
  • Trees Snauwaert - leermeester  godsdienst

    Trees Snauwaert

    leermeester godsdienst
  • Anna Caris - leermeester godsdienst

    Anna Caris

    leermeester godsdienst
  • Sylvie Osstyn - leermeester zedenleer

    Sylvie Osstyn

    leermeester zedenleer
  • Tamara Aernoudt - Kinderverzorgster

    Tamara Aernoudt

    Kinderverzorgster
  • Krista Metsu - Kinderverzorgster

    Krista Metsu

    Kinderverzorgster
 

Kinderopvang

  • Mireille Moerman - Kinderverzorgster

    Mireille Moerman

    Kinderverzorgster
  • Hilde De Keyrel - Kinderverzorgster

    Hilde De Keyrel

    Kinderverzorgster
 

Conciƫrge en MVD-personeel

  • Luc Vroman - Conciërge

    Luc Vroman

    Conciërge 051/50.21.88
  • Mireille Moerman - Onderhoudswerkvrouw

    Mireille Moerman

    Onderhoudswerkvrouw
  • Monique Debeer - Onderhoudswerkvrouw

    Monique Debeer

    Onderhoudswerkvrouw
  • Anne Ampe - Onderhoudswerkvrouw

    Anne Ampe

    Onderhoudswerkvrouw
  • Bianca Nollet - Onderhoudswerkvrouw

    Bianca Nollet

    Onderhoudswerkvrouw
  • Julie Vousure - Onderhoudswerkvrouw

    Julie Vousure

    Onderhoudswerkvrouw
 

Busbegeleiding

  • Griet Laplasse - Busbegeleidster bus 2

    Griet Laplasse

    Busbegeleidster bus 2 0486/975043
  • Sabine Melis - Busbegeleidster bus 7

    Sabine Melis

    Busbegeleidster bus 7 0496/066608
  • Marleen Vandecasteele - Busbegeleidster bus 8

    Marleen Vandecasteele

    Busbegeleidster bus 8 0497/813755
  • Annick - Busbegeleidster bus 12

    Annick

    Busbegeleidster bus 12 0472/535874
  • Marleen Bossy - Busbegeleidster bus 15

    Marleen Bossy

    Busbegeleidster bus 15 0485/700102
  • Sabine Annys - Busbegeleidster bus 16

    Sabine Annys

    Busbegeleidster bus 16 0476/800201